Geri

Satranç Şampiyonları Kupalarını Aldı

Taraklı Kaymakamlığı'nın düzenlediği satranç turnuvası sonucunda kupa töreni düzenlendi
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ
Yayın: Güncelleme:

Taraklı Kaymakamlığınca düzenlenen satranç turnuvası sonucunda katılımcılara ödüllerini vermek üzere Taraklı Gençlik Merkezi'nde ödül töreni düzenlendi.

Satranç tunuvasında 1. olan Halil Yavuz kupasını Taraklı Kaymakamı Halis Hacıismailoğlu'ndan alırken 2. olan Enis Özen'e Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı, 3. olan Mustafa Özen'e ise Taraklı Kızılay Şube Başkanı Alaattin Yılmaz tarafından kupaları teslim edildi.

Düzenlenen törende tüm katılımcılara teşekkür belgesi verilirken, ilk üçün tamamının Akçapınar Mahallesi sakinlerinden olması gözden kaçmadı.

#tarakli #satranci-satranc-turnuvasi #halil-yavuz #eniz-ozen #mustafa-ozen #tarakli-kaymakami #halis-haciismailoglu #tarakli-belediyesi-baskani #ibrahim-pilavci #tarakli-kizilay #alaattin-yilmaz #tarakli #haber #tarakli-ajans
629 defa okundu

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Ağustos 2023 Güncel Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri, Taraklı Otobüs Saatler 2021, Taraklı Otobüs Tarifesi, Taraklı Sakarya ilk otobüs ne zaman? Taraklı - Sakarya Son Otobüs Ne zaman? Sakarya Taraklı İlk Otobüs Ne Zaman, Sakarya Taraklı Otobüs Saatleri, Taraklı Koop Otobüs Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.