Geri

Genel kurul öncesi Başkanlarla yüksek istişare

Sakarya İpekyolu Kültür ve Dayanışma Derneği, Büyükşehir ve ilçe belediye başkanlarının da teşrif ettiği Yüksek İstişare toplantısını Fatih Kıcır başkanlığında gerçekleştirdi.
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ
Yayın: Güncelleme:

15 Ocak 2023 Pazar 12:00’de Sakarya AKM Salonu’nda gerçekleştirilecek Sakarya İpekyolu Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Kurul’u öncesinde Serdivan Tunatan tesislerinde Yüksek İstişare Toplantısı vesilesiyle bir araya gelindi. Toplantıya; Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ekrem Yüce, Geyve Belediye Başkanı Sayın Murat Kaya, Pamukova Belediye Başkanı Sayın Güven Övün, Taraklı Belediye Başkanı Sayın İbrahim Pilavcı teşrif ederken, Yüksek İstişare Heyeti üyeleri Ertuğrul Öztürk, Sebahattin Karasakal, Orhan Çolak, Mustafa Yılmaz, Hüseyin Sen, Fahri Sayın, Orhan Tufan, Yusuf Çay, Adil Başoğlu, Selahattin Pınar, Ahmet İşgüzar, Recep Hamaz, Faruk Kır, Namık Cihan, Sebahattin Şenol ve Hasan Kısa Saim Bulut olmak üzere katılım gösterdiler.

Toplantıya Başkanlık eden Fatih Kıcır’ın; ‘Geyve, Pamukova ve Taraklı bölgesinin tarım faaliyetleri, kültürel ve tarihsel birçok noktası ile Sakarya’mızda önemli bir temsiliyeti sağlamaktadır. Biz inanıyoruz ki; bugüne kadar siz değerli büyüklerimizin yaptığı çalışmalar ve bundan sonra beraber yapacağımız iş birlikleri ile şehrimizin ve bölgemizin kalkınmasına süratle devam edeceğiz.’ açılış konuşmasıyla devam edilen toplantıda, ilçe Belediye Başkanlarının selamlama konuşmaları, Yüksek İstişare Heyeti’nin fikir ve değerlendirmeleri alınarak devam edildi. Kongre öncesi son değerlendirme toplantısının kapanış konuşmasında Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yüce tarafından, süreç hakkında değerlendirmeler, hedefler, yapılabilecek planlama ve tavsiyeler alınarak birlik ve beraberliğin önemine vurgu yapıldı, toplu fotoğraf çekimi sonrasında toplantıya son verildi.

#genel-kurul #istisare #ipek #yolu

Yorumunuzu Ekleyin

Adı-Soyad
E-Posta
Yorum
İşlemin Sonucu
  • Yorumlar T.C. Yasalarına aykırı olamaz.
  • Hakaret içeren yorumlar, yayınlanmasa bile yasal mercilere iletilebilir
  • KVKK Kapsamında, bilgileriniz, yasal merciler hariç kimseyle paylaşılmaz.
  • Formda doldurduğunuz bilgiler ve IP adresiniz sisteme kaydedilir.
  • Yorumunuz onaylanıp yayınlandığında, sadece yorum, isim ve yorum tarih saati gösterilir.

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Ağustos 2023 Güncel Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri, Taraklı Otobüs Saatler 2021, Taraklı Otobüs Tarifesi, Taraklı Sakarya ilk otobüs ne zaman? Taraklı - Sakarya Son Otobüs Ne zaman? Sakarya Taraklı İlk Otobüs Ne Zaman, Sakarya Taraklı Otobüs Saatleri, Taraklı Koop Otobüs Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.