Geri

Atatürk İlkokulu Halk Oyunları Ekibine Hediye Takdimi

Dönem içindeki çalışma ve performanslarından dolayı tebrik edilerek belge takdiminde bulunuldu.
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ
Yayın: Güncelleme:

 

Taraklı Halk Eğitimi Merkezi Halk Oyunları Eğitmeni Talat Aksar önderliğinde açılan halk oyunları kursunda başarılı çalışmalar yapan Atatürk İlkokulu öğrencilerine, İlçe Milli Eğitim Müdürü Remzi Yetkin tarafından dönem içindeki çalışma ve performanslarından dolayı tebrik edilerek belge takdiminde bulunuldu.

Düzenlenen törende, İlçe Milli Eğitim Müdürü Remzi Yetkin, Taraklı Halk Eğitim Merkezi Müdürü Timuçin Çetiner, Atatürk İlkokulu Müdürü Metin Başar ve Halk Oyunları Eğitmeni Talat Aksar, öğrencilere başarı belgesi takdim ederek onları tebrik etti. Yetkililer, öğrencilerin bu alandaki başarılarının devamını diledi.

Törende konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Remzi Yetkin, "Öğrencilerimizin halk oyunları kursunda göstermiş oldukları performans ve çalışma azimleri bizleri gururlandırdı. Bu tür etkinlikler, öğrencilerimizin kültürel değerlerimizi tanımaları ve yaşatmaları açısından büyük önem taşıyor. Başarılarının devamını diliyorum," dedi.

Taraklı Halk Eğitim Merkezi Müdürü Timuçin Çetiner ise, "Halk oyunları kursumuzda emeği geçen tüm öğrenci ve eğitmenlerimize teşekkür ediyorum. Öğrencilerimizin elde ettikleri başarılarla gurur duyuyoruz. Onları her zaman destekleyeceğiz," ifadelerini kullandı.

Atatürk İlkokulu Müdürü Metin Başar da, "Öğrencilerimizin bu başarılarını görmek bizler için büyük bir mutluluk kaynağı. Halk oyunları kültürümüzün önemli bir parçası ve bu kültürü yaşatmak adına gösterilen çabalar takdire şayandır. Öğrencilerimizi ve eğitmenlerimizi tebrik ediyorum," diye konuştu.

Halk Oyunları Eğitmeni Talat Aksar ise, öğrencilerin kursta gösterdikleri özveri ve disiplinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Öğrencilerimiz büyük bir gayret ve istekle çalıştı. Onların başarılarını görmek bizler için en büyük ödül," dedi.

#oyun-belge #yetkin #tarakli

Yorumunuzu Ekleyin

Adı-Soyad
E-Posta
Yorum
İşlemin Sonucu
  • Yorumlar T.C. Yasalarına aykırı olamaz.
  • Hakaret içeren yorumlar, yayınlanmasa bile yasal mercilere iletilebilir
  • KVKK Kapsamında, bilgileriniz, yasal merciler hariç kimseyle paylaşılmaz.
  • Formda doldurduğunuz bilgiler ve IP adresiniz sisteme kaydedilir.
  • Yorumunuz onaylanıp yayınlandığında, sadece yorum, isim ve yorum tarih saati gösterilir.

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Ağustos 2023 Güncel Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri, Taraklı Otobüs Saatler 2021, Taraklı Otobüs Tarifesi, Taraklı Sakarya ilk otobüs ne zaman? Taraklı - Sakarya Son Otobüs Ne zaman? Sakarya Taraklı İlk Otobüs Ne Zaman, Sakarya Taraklı Otobüs Saatleri, Taraklı Koop Otobüs Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.