Geri

Dostlar Kasap ve Izgara Salonu Görkemli Bir Törenle Açıldı

Yeni açılan Dostlar Kasap ve Izgara Salonu, Hacımurat Mahallesi Ankara Caddesi No: 123 adresinde, Seçkin Yapı Market'in karşısında hizmete girdi. Mehmet Tan ve Hayati Kara'nın ortaklığıyla hayata geçen iş yerinin açılışına büyük bir katılım sağlandı.
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ
Yayın: Güncelleme:

Açılış töreninde ilçe müftüsü İhsan Kurt, hayırlı ve bereketli olması dileğiyle dua okudu. Duaların ardından, törene katılan Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı ve çok sayıda vatandaş, yeni iş yerinin kapılarını birlikte aralayarak işletmeye olan desteklerini gösterdiler.

Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı, konuşmasında "İlçemizde böyle güzel işletmelerin açılmasını görmek bizleri mutlu ediyor. Dostlar Kasap ve Izgara Salonu’nun, ilçe ekonomimize katkıda bulunacağına hem de lezzetli ürünleriyle halkımıza en iyi hizmeti vereceğine inanıyorum," ifadelerini kullandı.

Açılış sonrası misafirlere sunulan ikramlarla günün neşesi arttı. Özellikle, her kesime hitap eden uygun fiyatlarla kurbanlık hisse satışlarına başlandığı müjdesi, vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılandı.

Dostlar Kasap ve Izgara Salonu, kaliteli et ürünleri ve ızgara çeşitleriyle bölge halkına hizmet vermeye başladı. Yeni işletme sahipleri Mehmet Tan ve Hayati Kara, “Dostlarımıza en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Kaliteli et ürünlerimizle, lezzetli yemeklerimizle müşterilerimizi bekliyoruz,” diyerek herkesi iş yerlerine davet ettiler

#dostlar-izgara #kasap #acilis

Yorumunuzu Ekleyin

Adı-Soyad
E-Posta
Yorum
İşlemin Sonucu
  • Yorumlar T.C. Yasalarına aykırı olamaz.
  • Hakaret içeren yorumlar, yayınlanmasa bile yasal mercilere iletilebilir
  • KVKK Kapsamında, bilgileriniz, yasal merciler hariç kimseyle paylaşılmaz.
  • Formda doldurduğunuz bilgiler ve IP adresiniz sisteme kaydedilir.
  • Yorumunuz onaylanıp yayınlandığında, sadece yorum, isim ve yorum tarih saati gösterilir.

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Ağustos 2023 Güncel Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri, Taraklı Otobüs Saatler 2021, Taraklı Otobüs Tarifesi, Taraklı Sakarya ilk otobüs ne zaman? Taraklı - Sakarya Son Otobüs Ne zaman? Sakarya Taraklı İlk Otobüs Ne Zaman, Sakarya Taraklı Otobüs Saatleri, Taraklı Koop Otobüs Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.