Geri

AK Parti Taraklı Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi Toplantısı Gerçekleşti

AK Parti Taraklı Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi Toplantısı, Taraklı Belediye Düğün Salonu'nda yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ
Yayın: Güncelleme:


AK Parti Taraklı Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi Toplantısı, Taraklı Belediye Düğün Salonu'nda yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Toplantıya Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, İl Kadın Kolları Başkanı, İl Gençlik Kolları Başkanı, İl Başkan Yardımcıları, mahalle başkanları, muhtarlar ve partililer katıldı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Taraklı İlçe Başkanı Mustafa Özen, Taraklı’daki çalışmalar ve projeler hakkında bilgi verdi. Özen, “Taraklı'da gerçekleştirdiğimiz projelerle ilçemizi daha ileriye taşımak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu toplantılar, halkımızla daha da yakınlaşmamızı sağlıyor” ifadelerini kullandı.
İlçe Kadın Kolları Başkanı Arzu Tolun ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Arda Özkan da toplantıda konuşma yaptı. Kadın Kolları Başkanı Tolun, kadınların parti içindeki rolünün önemine değinirken, Gençlik Kolları Başkanı Özkan, gençlerin siyasi süreçlere aktif katılımının gerekliliğine vurgu yaptı.
AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever yaptı. Konuşmasında, teşkilat çalışmalarının önemine vurgu yapan Tever, “Birlik ve beraberlik içinde çalışmaya devam edeceğiz. Taraklı’daki bu güçlü katılım, partimizin ilçedeki gücünü ve potansiyelini bir kez daha göstermektedir” dedi.
Toplantı, karşılıklı görüş alışverişi ve önerilerin dinlenmesiyle sona erdi. Katılımcılar, ilçenin geleceği ve parti içi çalışmalar hakkında fikirlerini paylaşarak toplantıya katkıda bulundu.

#ozen-tever #ilce #danisma #tarakli

Yorumunuzu Ekleyin

Adı-Soyad
E-Posta
Yorum
İşlemin Sonucu
  • Yorumlar T.C. Yasalarına aykırı olamaz.
  • Hakaret içeren yorumlar, yayınlanmasa bile yasal mercilere iletilebilir
  • KVKK Kapsamında, bilgileriniz, yasal merciler hariç kimseyle paylaşılmaz.
  • Formda doldurduğunuz bilgiler ve IP adresiniz sisteme kaydedilir.
  • Yorumunuz onaylanıp yayınlandığında, sadece yorum, isim ve yorum tarih saati gösterilir.

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Ağustos 2023 Güncel Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri, Taraklı Otobüs Saatler 2021, Taraklı Otobüs Tarifesi, Taraklı Sakarya ilk otobüs ne zaman? Taraklı - Sakarya Son Otobüs Ne zaman? Sakarya Taraklı İlk Otobüs Ne Zaman, Sakarya Taraklı Otobüs Saatleri, Taraklı Koop Otobüs Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.