Geri

Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun

Hepinizin Ramazan Bayramını gönülden kutluyorum.
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ
Yayın: Güncelleme:

Değerli Dostlar;

Bir Mübarek Ramazan ayını daha geride bıraktık.Geldi idi geliyordu derken birde baktık ki Ramazan ayı gelip geçiverdi.Bu mubarek ayda yüce Allah tuttuğumuz oruçları,yaptığımız hayır ve yardımları,kıldığımız namazları tüm ibadetlerimizi katında makbul eylesin.Hepimize nice Ramazan aylarına ermemizi nasip etsin.

İnşallah hepimiz Ramazan ayı içerisinde gerçekleştirdiğimiz ibadetlerimizi devam ettiririz.Bu güzelliklerin nimetlerinden kat kat istifade ederiz.

Bu vesile ile Tüm İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramını tebrik ediyor memleketimize huzur,barış ve kardeşlik dilekleri ile nice bayramlara erişmemizi diliyorum.

Bir önemli hususun altını daha çizmek istiyorum.Ramazan bayramı öncesi ve sonrası malumunuz karayollarında araç yoğunluğu yaşanacak.Trafik canavarı yine yollarda can almaya devam edecek.Tarafik kurallarına uyalım.Özelliklede aşırı hızdan kaçınalım yollarda hatalı araç sollaması yapmayalım.Dost ve akrabalarımıza biraç geç kavuşalım.Ama kavuşalım.

Hepinize selam saygı ve sevgilerimi sunuyor Ramazan Bayramınızı sevdiklerinizle birlikte sağlık,afiyet ve neşe içerisinde geçirmenizi temenni ediyorum.

Bayramdan sonra tekrar görüşmek dileğiyle,Şen ve esen kalın.

#

Yorumunuzu Ekleyin

Adı-Soyad
E-Posta
Yorum
İşlemin Sonucu
  • Yorumlar T.C. Yasalarına aykırı olamaz.
  • Hakaret içeren yorumlar, yayınlanmasa bile yasal mercilere iletilebilir
  • KVKK Kapsamında, bilgileriniz, yasal merciler hariç kimseyle paylaşılmaz.
  • Formda doldurduğunuz bilgiler ve IP adresiniz sisteme kaydedilir.
  • Yorumunuz onaylanıp yayınlandığında, sadece yorum, isim ve yorum tarih saati gösterilir.
Yorum Ekle

Yorumlar

nadir nalbant
26.09.2008 / 23:13:29
İzzettin, bu mübarek günün anlamı üzerine yazdığıklarına eklenecek bi şey bulamıyorum- tüm temennilerine katılıyor,okuyucularınızın ve tüm Taraklı ların RAMAZAN bayramını kutluyorum.
Kadir DEMİR
28.09.2008 / 10:08:27
Kardeş,yazdıklarınıza aynen katıldığımı ifade eder,uzaktan yakından tüm hemşehrilerimizin bayramını en içten dileklerimle tebrik ederim. Kalın sağlıcakla,Allah'a emanet olunuz.
Nilüfer HEDEF ARSEVER
28.09.2008 / 15:24:17
Sağolasın abi, Allah razı olsun yazıya eklenecek hiç birşey yok, hepinizin Ramazan bayramını ben de en içten dileklerimle kutluyorum, bayram sonrası inşallah Taraklı ya geleceğim bunun mutluluk ve heyecanını şimdiden yaşıyorum :)
saime
28.09.2008 / 21:41:11
SEVİNCİNİZ BİR DEGİL BİNLERİ BULSUN.. HUZURUNUZ GÜNLERE DEGİL YILLARA DOLSUN.. MUTLULUKLAR DEGİŞMEZ ADRESİNİZ OLSUN... GELECEGİNİZ UMUT DOLU.... BAYRAMINIZ MÜBAREK VE KUTLU OLSUN........ selam ve sevgiler
saime
29.09.2008 / 12:43:00
Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun. Bayramlar o kadar büyülüdür ki, gelişi bütün bir yıl beklenir ve gidişindeki keder de ancak böyle bir ikinci geliş ümidiyle hafifler. Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm insanları traklı halkını sevince boğup evlerinize bereket getirmesi dileğimle. İyi bayramlar!
rahmi
3.10.2008 / 12:25:08
sağol abi ben akerden yazılarını takıp ediyorum korkusuz yazıyorsun .iyi bayramlar

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Ağustos 2023 Güncel Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri, Taraklı Otobüs Saatler 2021, Taraklı Otobüs Tarifesi, Taraklı Sakarya ilk otobüs ne zaman? Taraklı - Sakarya Son Otobüs Ne zaman? Sakarya Taraklı İlk Otobüs Ne Zaman, Sakarya Taraklı Otobüs Saatleri, Taraklı Koop Otobüs Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.