Geri

Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun

Hepinizin Ramazan Bayramını gönülden kutluyorum.
İzzettin KÖMÜRCÜ İzzettin KÖMÜRCÜ
Yayın: Güncelleme:

Değerli Dostlar;

Bir Mübarek Ramazan ayını daha geride bıraktık.Geldi idi geliyordu derken birde baktık ki Ramazan ayı gelip geçiverdi.Bu mubarek ayda yüce Allah tuttuğumuz oruçları,yaptığımız hayır ve yardımları,kıldığımız namazları tüm ibadetlerimizi katında makbul eylesin.Hepimize nice Ramazan aylarına ermemizi nasip etsin.

İnşallah hepimiz Ramazan ayı içerisinde gerçekleştirdiğimiz ibadetlerimizi devam ettiririz.Bu güzelliklerin nimetlerinden kat kat istifade ederiz.

Bu vesile ile Tüm İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramını tebrik ediyor memleketimize huzur,barış ve kardeşlik dilekleri ile nice bayramlara erişmemizi diliyorum.

Bir önemli hususun altını daha çizmek istiyorum.Ramazan bayramı öncesi ve sonrası malumunuz karayollarında araç yoğunluğu yaşanacak.Trafik canavarı yine yollarda can almaya devam edecek.Tarafik kurallarına uyalım.Özelliklede aşırı hızdan kaçınalım yollarda hatalı araç sollaması yapmayalım.Dost ve akrabalarımıza biraç geç kavuşalım.Ama kavuşalım.

Hepinize selam saygı ve sevgilerimi sunuyor Ramazan Bayramınızı sevdiklerinizle birlikte sağlık,afiyet ve neşe içerisinde geçirmenizi temenni ediyorum.

Bayramdan sonra tekrar görüşmek dileğiyle,Şen ve esen kalın.

#
8163 defa okundu

GENEL BİLGİLER

Taraklı

Taraklı

Taraklı Nerede, Taraklı'nın tarihi ve coğrafi özellikleri
Taraklı Otobüs Saatleri

Taraklı Otobüs Saatleri

Ağustos 2023 Güncel Taraklı - Sakarya Otobüs Kalkış Saatleri, Taraklı Otobüs Saatler 2021, Taraklı Otobüs Tarifesi, Taraklı Sakarya ilk otobüs ne zaman? Taraklı - Sakarya Son Otobüs Ne zaman? Sakarya Taraklı İlk Otobüs Ne Zaman, Sakarya Taraklı Otobüs Saatleri, Taraklı Koop Otobüs Saatleri
Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'da Gezilecek Yerler

Taraklı'ya geldiğinizde gezilecek yerler neresidir? Taraklı'nın en popüler gezilecek yerleri yazımızda.
Taraklı Termal Turizmi

Taraklı Termal Turizmi

Taraklı'da termal turizmi, Türkiye'deki belli başlı noktalardan biri haline gelmiştir.